Beypazarı’nda 2013 yılında kurulmuş olan firmamız, 2014 Yılı IPARD I 13. Çağrı ilanında teşvik talebinde bulunmuştur ve başvuru dosyasının kabulü üzerine kısa bir sürede faaliyetine başlamıştır. Başvuru sahibi BEY HAN MÜH. DAN. HAYV. GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ’ nin şirket müdürü Hamiyet KAYALI ve Makine Mühendisi M. Oğuzhan KAYALI’ nın 2014 yılında kendi araştırma ve çabalarıyla öğrenip uygulamaya koyduğu yapımını 2014 yılında TKDK hibe desteğiyle tamamlayarak faaliyetine devam etmektedir. Kadın girişimcilere pozitif ayrımcılık yapan TKDK kurumu, yine broiler tesisi yatırımında da Hamiyet Kayalı’ ya pozitif ayrımcılık uygulayarak AB Standartlarında 50.000 adet/dönem kapasiteli broiler tesisi tamamlanmış ve 9 yıldır aktif olarak faaliyettedir.
Bunun yanı sıra; Teşvik-yatırım ve enerji danışmanlık, inşaat taahhüt işleri, proje işleri v.b sektörlerde de faal ve aktif ticaretimize devam etmekteyiz.
Firmamız GES Tesisleri, Soğuk Hava Depoları, Paketleme Tesisleri, Hayvancılık Tesisleri(ahır-mandıra-v.b), Broiler Tesisleri, Silo, Sera Tesislerinin projelendirme, teşvik ve danışmanlık hizmetleriyle faaliyetine devam etmektedir.