Bey Han Enerji, 2018 yılında, Elektrik Elektronik Mühendisi Hüseyin UYSAL ve Makine Mühendisi M. Oğuzhan KAYALI tarafından Ankara ili Beypazarı ilçesinde kurulmuştur.

Sektörde yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimle kurulmuş olan firmamız, çiftliklere, fabrika ve depolara kurmuş oldukları çatı üzeri GES çözümleri ile, bölge çiftçisine ve üreticisine ciddi bir gelir kaynağı sağlamış, yeni istihdam ve yatırımların önünü açmıştır.

Mühendis ve teknik kadrosunu kısa sürede ciddi anlamda büyüten ve firma içi eğitimlere önem veren Bey Han Enerji, ekip kalitesini artırma konusunda hiç bir zaman ciddi yatırımlar yapmaktan kaçınmamakta ve toplam kalite yönetimi kavramına çok önem vermektedir.

 Sadece 2022 yılında Beypazarı ve Ankara’da 10’dan fazla TKDK ve KKYDP projesini hayata geçirmiş olan Bey Han Enerji, önümüzdeki yıllar için yine bölge çiftçisi ve yatırımcısına nitelikli projelerle hizmet vermeye devam edecektir.

 Ülkemizin bulunmuş olduğu coğrafi kuşakta, güneş enerjisi gibi, yenilenebilir, sürdürülebilir ve ucuz enerji eldesi konusunda sınırsız bir kaynağı, ülkemiz insanlarının hizmetine sunmak hedefiyle çabalamakta olan firmamız, çalışmalarına son zamanlarda, yurtdışı müşterilerinide portföyüne ekleyerek devam etmektedir.

Gelişen internet teknolojisinin sunmuş olduğu olanakları sonuna kadar kullanıp, siz kıymetli müşterilerimize ve müşteri adaylarımıza, On-line ürün mağazamız ile yakın bir zamanda hizmet vermeye de devam edeceğiz.

Bugüne kadar Bey Han Enerji İnşaat oluşumu altında, farklı iştiraklerede imza atmış olan firmamız, büyükbaş, küçükbaş, kanatlı kümes hayvan çiftliği kurulumu, GES Kurulumu, Solar Enerji Kurulum Malzemeleri tedariği ve satışı, Güneş Enerji Santrali kurulumu, Yenilenebilir Enerji Kaynakları Danışmanlığı, Rüzgar Tirbünü kurulumu, Teşvik Danışmanlığı, Anahtar Teslim GES Kurulumu, Solar Enerji Proje Geliştirme, Solar Enerji Tesisi Tasarımı, 1000 Volt Solar Kablo temini, TKDK Danışmanlığı, GES Proje – GES Danışmanlık hizmetlerini, başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada müşterilerine sağlamaktadır.

 Ülkemizin enerji bağımsızlığı ve güç dağıtımının çok ucuza maledilmesi konusunda sürekli olarak AR-GE çalışmaları yapmakta olan firmamız bünyesinde 25’ten fazla arkadaşımıza istihdam yaratmış bulunuyoruz. Önümüzdeki yıllarda kadromuzu 100den fazla çalışan sayısına çıkararak, ülkemize artı değer katmaya devam edeceğimizi taahhüt ediyoruz.

Bizler Bey Han Enerji İnşaat Mühendislik ailesi olarak, işimize aşık, nitelikli hizmet vermekten gurur duyan, istikrarlı büyüme hedeflerine emin adımlarla ilerleyen, vizyonu güçlü sektörün alfa firmalarından olmaya aday bir firmayız ve DAHA DA büyüyeceğiz.”